VIDEO kur Safet Gjici me pranga në duar hyn në Drejtorinë e Policisë

Ish-kryebashkiaku Safet Gjici u arrestua sot nga agjentët e Byrosë Kombëtare të Hetimit nën akuzën për korrupsion aktiv dhe pasiv dhe shpërdorim detyre.

Ndërkohë, kanë dalë dhe pamjet e momentit kur ish-kryebashkiaku shoqërohet me pranga në duar në Drejtorinë e Policisë. Nga ku më pas është shoqëruar për në bllokun e sigurisë te “Mine Peza”.

Latest articles

Related articles