Zgjedhjet për kryetarin e ri, PD zyrtare mbledh sot Kryesinë, ja kush mori pjesë

Mbrëmjen e sotme është mbledhur Kryesia e Partisë Demokratike zyrtare. Pritet që sot të diskutohet në lidhje me zgjedhjen e kreun e ri të PD, proces që do të mbahet më 29 korrik.

Kujtojmë se kandidaturat për postin janë Lulzim Basha dhe Gjergj Hani.

Te pranishem

Enkelejd Alibeaj
Indrit Sefa
Fitim Zekthi
Flutura Açka
Kreshnik Çollaku
Gazmend Koduzi
Xhemal Gjunkshi
Endri Hasa
Gentian Gaba
Jemin Gjana
Taulanda Jupi
Taulant Zeneli
Roland Bejko
Arber Agalliu

Online
Orjola Pampuri
Merita Bakiu
Agron Kapllanaj

Latest articles

Related articles