Tragjedi në familjen shqiptare, burri vr*t gruan dhe më pas veten (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Huntertowën SHBA-ve në një familje shqiptare. Mediat amerikane raportojnë se 49-vjeçari Arben Gllafce dhe bashkëshortja e tij 4-vjeçare Arjana Gllafce, janë gjetur të vdekur brenda në shtëpi.

Nga hetimet rezulton se 49-vjeçari ka vrarë gruan dhe më pas ëhstë vetëvrarë.

Policia mori një telefonatë nga një dëshmitar dhe kur shkoi në vendngjarje gjeti dy trupat e pajetë të çiftit. Ata kishin dy djem një 24 vjeç dhe një tjetër në moshë minorene autik.

Të afërmit e Arjanës bëjnë apel për ndihmë në rrjetet sociale për të ndihmuar fëmijët.

Latest articles

Related articles