Pas dasmës, Arbana dhe Eduarti nisin muajin e mjaltit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, të shtunën kurorëzuan dashurinë e tyre në Toskanë të Italisë.

Së fundmi, të sapomartuarit kanë nisur muajin e mjaltit.

Ata kanë zgjedhur si destinacion malet Dolomite, të njohura edhe si Alpet Dolomite, të cilat janë një varg malesh në Italinë verilindore.

Këtë e kanë treguar vetë dyshja me anë të postimeve në rrjete sociale.

Latest articles

Related articles