Luiz Ejlli i zë vendin personazhit të njohur në Top Channel

Po përflitet se Luizi do jetë opinionist në sezonin e ardhshëm të Big Brother Albania Vip 3.

Duke qenë se Arbër Hajdari deklaroi më herët se nuk do jetë më opinionist i formatit reality, mbase vendin e tij do e zërë këngëtari.

Lajmi është në kuadër të thashethemeve dhe asgjë nuk është zyrtare deri tani.

Latest articles

Related articles