Shqipëria kërkon me çdo kusht fitoren, Sylvinho zbulon 11-ëshën titullare

Kundër Ishujve Faroe sonte në orën 20:45 ka vetëm një rezultat për Shqipërinë, fitorja. 3 pikët do ta mbanin të mbërthyer ekipin kuqezi me pjesën e sipërme të klasifikimit në grupin E të Euro 2024.

Shqipëria kundër Ishujve Faroe. Kush janë kundërshtarët me lojtarë që paradite punojnë dhe pasdite luajnë futboll.
Pas fitores me Moldavinë, tekniku brazilian nuk preferon të eksperimentojë shumë në Torshavn do të luajë sërish me formacionin 4-3-3;

Berisha; Hysaj, Gjimshiti, Ismajli, Mitaj; Asllani, Ramadani, Bajrami; Seferi, Cikalleshi, Asani

Latest articles

Related articles