Dy reperat e njohur pësojnë aksident rrugor

Dy reperët e njohur nga Kosova, Getinjo dhe Mozzik, janë përfshirë së fundmi në një aksident rrugor.

Ka qenë vetë Getinjo, ai që ka bërë të ditur lajmin për publikun. Përmes një postimi në “Instastory”, reperi tregon se si është bërë makina e tyre.

Latest articles

Related articles