Rama detyron lojtarët e Armando Dukës të luajnë me djalin e tij?

Zaho Rama djali i kryeministrit Edi Rama ka qene dje i pranishem ne “Air Albania” ne mbeshtetje te kombetares ne duelin kunder Moldavise.

Ai ka zbritur dhe ne fushen e blerte per te luajtur me disa nga lojtaret e Shqiperise si kapiteni Elseid Hysaj, sulmuesi Armando Sadiku etj. Këto pamje mund të ishin fare mirë pjsë e filmit “Diktatori” të Sasha Baron Kohen, alias Borat.

Latest articles

Related articles