VIDEO: Kryemadhi stërvitje në palestër, përgatitet për protestat e Berishës për votën e lirë

Deputetja Monika Kryemadhi ka ndarë ditën e djeshme një video duke bërë ushtrime fizike. Kryemadhi shfaqet krah instruktorit të saj duke realizuar ushtrime të vështira fizike, shoqëruar me një këngë motivuese në sfond në videon e publikuar në rrjetet sociale.

E veshur me veshje sportive, që i tregonin linjat dhe trupin në formë, Kryemadhi ka treguar edhe njëherë se sa e rëndësishme është për përditshmërinë e saj palestra dhe jeta sportive.Kryemadhi stërvitje në palestër

Latest articles

Related articles