Skandal në Himarë| Pronari i hotelit terrorizon turistet gjermane

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë, ku protagonist është pronari i një hosteli dhe dy turiste gjermane.

Ngjarja ka ndodhur pranë një hosteli të quajtur “Himare Relax Hostel”, ku dy vajza gjermane kishin rezervuar për të kalaur pushimet. Megjithatë, kur kanë mbëritur janë përballur me një situatë të pakëndshme, pasi pronari ka qenë i dehur.

Ai ka nisur duke i ofenduar vajzat, madje dhe duke u thënë se do u nxirrte organin e tij gjenetal.

“K*rvat e dreqit, doni t’ju tregoj p*nisin tim, ju jeni k*rva”- mësohet tu ketë thënë pronari shqiptar.

Vajzat janë trembur nga ngjarja, ndërkohë që kanë bërë dhe denoncim në polici për sulm.

Latest articles

Related articles