Meta lë në tako Berishën, njeh zgjedhjet dhe mbledh këshilltarët e PL në Këshillin Bashkiak të Tiranës

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta është takuar sot me këshilltarët e kësaj force në Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Meta shkruan se janë diskutuar çështjet tepër kritike me të cilat përballen sot qytetarët në Tiranë dhe shqetësimet në rritje të tyre, teksa theksoi se do t’i nënshtrohen menjëherë llogaridhënies së vazhdueshme.

Urime dhe suksese drejtuesve të sapozgjedhur të Grupit të Këshilltarëve, Kryetarit Endrit Braimllari, Nënkryetarit Genc Gjokutaj dhe Sekretares Eriona Bixha.

Latest articles

Related articles