Hajdutët hyjnë në shtëpinë e gjyqtares në Durrës, i vjedhin eurot dhe bizhuteritë

Gjyqtarja Shpëtime Pitaku ka rënë pre e grabitjes. Sipas informacioneve paraprake mësohet se banesa e saj është grabitur nga disa persona ende të paidentifikuar.

Para oficerëve të Policisë, Pitaku e cila është gjyqtare pranë Gjykatës së Durrësit, ka deklaruar se hajdutët i kanë vjedhur një shumë prej 2 mijë euro si dhe bizhuteri.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar lidhur me këtë ngjarje, ndërkohë presim në vijim më tepër detaje.

Latest articles

Related articles