Basha nuk guxon me ndryshu as trikon se nëse se pyet Berishën, e akuzon se ia ka ble Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 ka komentuar rikthimin e Lulzim Bashës në jetën politike të vendit.

Berisha thotë se bluzat Lulzim Bashës ia blen Edi Rama dhe tekstet ia bën Endri Fuga që të duket si Zelensky.

Në fakt për veshjen Berisha duhet të ketë më shumë kujdes, se Zeni e veshi pas 9 shtatorit 2021, me kostume të reja, se kishte ca vite që nuk i blinin rroba. Por askush nuk ia thotë doktorit se bliheshin me kartën viza të Çimit, si shumë gjëra të tjera.

Latest articles

Related articles