Aksident masiv në rrugën e Elbasanit| Përplasen 4 automjete, detajet e para

Një aksident i rëndë ka përfshirë disa automjete në rrugën e Elbasanit pasditen e sotme.

Përplasja ka ndodhur përballë një lokali dhe si pasojë janë plagosur 3 persona e dëmtuar 4 makina.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Latest articles

Related articles