Detaje nga vr*sja në Kavajë| Viktima vëllai i Edmond Gosës vrarë një muaj më parë (EMRI)

Të shtëna me armë janë raportuar në Kavajë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit.

Sipas burimeve mesohet ngjarja ka ndodhur në ambientet e një lokali, ku është vrarë edhe një person me plum ne koke.

Dyshohet se ngjarja mund të ketë lidhje me vrasjen Sali Rexhës dhe Armand Gosës. Mësohet se viktimë është vëllai i Armand Gosës, i vrare në muajin mars të këtij viti.

Viktima në Kavajë është Arjan Gosa.

Policia ka mbërritur menjehere në vendngjarje.

Latest articles

Related articles