Luçiano Boçi fajëson ndërkombëtarët për humbjen: Po i njohin zgjedhjet

Ish-kandidati i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ për bashkinë Elbasan, Luçiano Boçi ka reaguar pas humbjes së opozitës në zgjedhjet lokale të 14 majit.

“Raporti i OSBE-ODIHR-it do ta thojë me patetizmin nanuritës të tij të pakuptuar asnjëherë e do na e heqë dilemën tonë demokratike-shekspiriane.

Me siguri me gjuhën e rrumbullakosur e cila nuk ka as fillim dhe as fund! Kështu do të sanksionojë regjimin demo-dramatik shqiptar”

Latest articles

Related articles