Berat Buzhala: Berisha ‘paguhet’ nga Rama

Edi Rama i paska fitu krejt bashkite dhe qarqet ne Shqiperi, plus paska dale pak edhe ne Kosove, e paska fitu Prizrenin, Dragashin, Suhareken, Malisheven edhe Lipjanin.

Tash e tutje, sa here ta shaje Edi Ramen, dy here e shaje Sali Berishen. S’ka kuptim mo kjo opozite ne Shqiperi. Berisha ‘paguhet’ nga Rama.

Latest articles

Related articles