Berisha: Shqipërisë i duhet një elitë e re

Paraditen e sotme, Sali Berisha zhvilloi një takim dhe bisedë me anëtarët e departamentit “Brain Gain” në selinë e foltores ku theksoi nevojën e vendit për një elitë të re.

Latest articles

Related articles