Shpërthimi i bombolës së gazit, nxirret e pajetë nga rrënojat e moshuara në Kuçovë, i shoqi në spital (EMRAT)

Ndërron jetë e moshuara, e cila mbeti nën rrënojat e banesës së saj pas shpërthimit të një bombole gazi. Bëhet fjalë për Alije Kosovën, ndërsa burri i saj Mustafa, ndodhet në spital. Ngjarja ndodhi në lagjen “11 Janari, në Kuçovë.

NJOFTIMI I POLICISE
Në vijim të informacionit të dhënë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në lagjen “11 Janari, Kuçovë, ku ka shpërthyer një bombol gazi në banesën e shtetasve M.K dhe A.K, shërbimet e Njësisë speciale, të zjarrfikëses dhe të Policisë bënë të mundur nxjerrjen e shtetases A.K, e cila si pasojë e dëmtimeve të marra kishte ndërruar jetë.

Ndërsa shtetasi M.K., ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në spitalin rajonal në Berat, për momentin në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Grupi hetimor, po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Latest articles

Related articles