Vetëm 3 ditë larg finales, Arbana Osmani njofton hyrjen e dy banorëve të rinj në Big Brother

Ata të dy ishin kryefjala e BBV 1. Po flasim për Ilir Shaqirin dhe Donald Veshaj, njëkohësisht dyshja që u përball “”kokë më kokë” për çmimin e madh.

Sonte ata do të rikthehen në shtëpinë e BBV si surpizë e finalsitëve dhe këtë e bëri të dituar moderatorja e emisionit Arbana Osmani.

Gjithashtu edhe Donaldi pak minuta më parë e ka zbuluar vetë përmes një postimi në “Instagram”, ku lajmëroi ndjekësit e tij që në darkë të jenë sy dhe veshë nga ekrani pasi ai do i bashkohet katër banorëve të Big Brother Vip.

Latest articles

Related articles