Olta takon Kiarën dhe takimi mes tyre është me batuta epike. Aktorja ka një kunj dhe për …

Aktorja Olta Gixhari ka takuar sot Kiara Titon dhe pjesë nga takimi i ka postuar Instastory.

Edhe pse në shtëpinë e Big Brother Albania, nuk ishin shoqe të ngushta, duket se jashtë shtëpisë do të jenë, por ngacmimet mes njëra-tjetrës nuk i kanë lënë. Olta e ka shprehur edhe më herët që pëlqen ta ngacmojë Kiarën, pasi e vlerëson atë. Takimi mes tyre sot ka qenë plot me batuta.

Ndërkohë, në një story tjetër, Olta ka hedhur një kunj edhe Efin dhe Kristin.

E pyetur nga fansat nëse do ia blejë Luizit një kupë si ajo që fshehu, Olta shkruan me shaka që ia ka falur kupën me ikjen e saj nga loja. Ndërsa në foton e postuar me Luizin ka pasur një kunj dhe për Efin e Kristin që duken në sfond që i cilëson si fansat e saj dhe të Luizit.

Latest articles

Related articles