Luizi e parashikoi finalen e “BBVA” në stadium?

Gjatë një bisedë brenda shtëpisë së “BBVA”, Luiz Ejlli ka gjetur një tjetër të vërtetë nga jashtë. Banorët po flisnin për finalen gjigande dhe këngëtari shprehet se me shumë mundësi do të jetë në stadium sepse do ketë shumë të ftuar.

Ndërkohë regjizori Eduard Grishaj para ca ditësh la të nënkuptuar që me shumë mundësi finalja do të jetë në stadium, por nuk ka ende një vendim përfundimtar.

Latest articles

Related articles