Pjesë e grupit kriminal në Tiranë, arrestohet një vajzë në Rinas

Është arrestuar në Rinas, sapo u fut në territorin shqiptar, Arlinda Rama.

Kjo e fundit ishte shpallur në kerkim nga sektori i narkotikëve në Policinë e Tiranës si pjesë e një grupi kriminal që shpërndante dhe shiste lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe lokaleve të natës.

E reja ishte pjesë e operacionit të koduar ‘Harta’, ndërsa në kërkim vijojnë të jenë dhe 3 persona të tjerë.

Latest articles

Related articles