Nuk i pëlqen Berisha, kandidati i PL shkon me kandidatin e Gjirokastrës: U ktheva në socialist

Edhe pse jemi vetëm dy javë përpara zgjedhjeve nga kampet politike vazhdojnë lëvizjet.

Mbrëmë në mesnatë kryetari i bashkisë Gjirokastër, Flamur Golemi që kandidon për një tjetër mandat, ka bërë një “blerje” të fundit.

Magrip Gjika, pjesë e listës së këshilltarëve të Këshillit Bashkiak të Gjirokastrës njëkohësisht në forume ta larta drejtuese të Foltores së Berishës ka njoftuar braktisjen e kësaj force politike dhe i është bashkuar PS.

Gjika ka dalë në fushatë hapur për PS dhe kandidatin socialist për Bashkinë e Gjirokastrës, Flamur Golemi.

Latest articles

Related articles