Ishte mbrapa autorit kur qëlloi mbi dhëndrin e tij, flet vjehrri i Ardian Nikulajt: E kisha vetëm 3 metra larg

Në momentin kur ndodhi atentati ndaj biznesmenit Ardian Nikulaj (Marku) ka qenë dëshmitar dhe vjehrri i tij, i cili ka folur për News24 duke zbuluar si si ndodhi ngjarja e rëndë ditën e sotme.

Ai zbuloi se ishte vetëm 3 metra larg vendngjarjes. Më tej ai tha se të gjithë ishin të tronditur dhe shtoi se nuk e dinin se nga erdhi autori i ngjarjes, por thjesht pa momentin kur u krye ekzekutimi.

Sipas tij në lokal hyri një djalë me jelek dhe skafandër në kokë, i cili më pas ekzekutoi Nikulajn.

Latest articles

Related articles