“Unazën 8 mijë euro e hodha në pusetë”, Rezart Veleshnja përlotet teksa tregon historinë e dashurisë

Rezart Veleshnja ishte së fundmi i ftuar në “Ftesë në pesë”, ku u përlot teksa tregoi një pjesë nga historia e tij e dashurisë. I pyetur se nëse ka bërë ndonjëherë ndonjë dhuratë për të cilën është penduar, aktori tregoi se i ka blerë ish-të dashurës një unazë 8 mijë euro dhe më pas e ka hedhur në një pusetë në Washington.

“Një unazë, po e kam hedhur në pusetë në Washington. Ka dalë në portale. 8 mijë euro unazë. Më vjen shumë keq për veten, është faji im”, tha ai i përlotur teksa Bieta e përqafoi.

Kujtojmë se Rezarti na rikujtoi lidhjen që ka pasur me një vajzë ku bëri publike tradhtinë e saj.

Latest articles

Related articles