Ermal Mamaqi ka një këshillë për Luiz Ejllin: ‘Këtij kur të dalë jashtë do t’i duhet një…’

Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Më lër të flas në Top Channel.

Moderatorët Donald dhe Romeo Veshaj i vunë përpara komedianit disa foto të disa personazheve të njohur dhe se çfarë këshillash ka Mamaqi për ta.

Teksa përpara i vunë foton e Luizit, banorit të Big Brother Vip, Ermali tha:

“Këtij kur të dalë jashtë do i duhet një këshilltar i mirë, se do kuptojë se çfarë bëhet jashtë,” tha komediani.

Latest articles

Related articles