Kur Meta bente fushatë në krah të Erion Veliajt kundër kandidatitit demokrat, Halim Kosova

Ishte viti 2015 kur kandidati për kryetar bashkie Erion Veliaj mbështetej fuqishëm nga kryetari i LSI në atë kohë Ilir Metaj.

“Drejtimi i duhur për Tiranën” ishte slogani i kryebashkiakut të Tiranës dhe kandidonte përballë Halim Kosovës i cili ishte kandidati i Partisë Demokratike.

Në gazetën e kësaj partie shkruhem me të mëdha në 2015:

‘Ilir Meta: Erion Veliaj figurë e spikatur , ka të gjtiëh mbështetjen tonë

Latest articles

Related articles