“Je kokrra e llafazanit”, Kristi debaton ashpër me Bledin: Rrugaç…

Krist Aliaj dhe Bledi Mane vijojnë të kenë debate me njëri-tjetrin dhe që prej fillimit e kanë shprehur hapur mospëlqimin që ata kanë për njëri-tjetrin.

Një tjetër debat, i cili lindi nga një provokim i Bledit ndodhi mes tyre mbrëmjen e kaluar, pas spektaklit.

Gazetari i njohur vuri në dyshim arsimimin e Kristit dhe kjo gjë e acaroi këtë të fundit.

Ai i tha Bledit që të jetë hera e fundit që përmend gjërat që ai bën jashtë shtëpisë, ndërsa e cilësoi këtë të fundit si rrugaç dhe llafazan.

Bledi u shpreh së atij nuk ia mohon njeri të drejtën e dyshimit dhe se sa herë të ketë dyshime do e thotë mendimin e tij.

Latest articles

Related articles