Aksidenti i rëndë në Elbasan, 61-vjeçari përplas 2 adoleshentë që po udhëtonin me biçikletë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Elbasan, ku makina tip ‘Opel’ që drejtohej nga një 61-vjeçar ka përplasur dy fëmijë të moshës 12 dhe 16 vjeç.

Ata po udhëtonin me biçikletë anash rrugës dhe pas përplasjes janë dërguar me urgjencë në spital, ku po marrin trajtim mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Latest articles

Related articles