Zbulohet plani i Efit për hakmarrje – Ftesa e papritur ndaj Deas


Zbulohet plani i Efit për hakmarrje – Ftesa e papritur ndaj Deas.Efi Dhedhes ishte një nga katër ish-banorët që u bë sërish pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother VIP” nga votat e publikut.
Eleminimi i Efit nga gara erdhi pasi Dea Mishel pati mundësinë të dërgonte tre banor në nominim ku mes tyre ishte dhe Luizi me Kiarën.
E duket se Efi nuk ja ka harruar Deas këtë gjë dhe tanimë është gati për “të marrë hak”.Së fundmi ih-konkurrentja e “Për’puthen” i ka propozuar Deas të futen së bashku në tualet, duke thyer kështu një nga rregullat e shtëpisë. Dhe si pasojë kjo do t’i çonte vajzat në një përballje kokë më kokë në nominim. Por Dea ka refuzuar duke thënë se nuk ka frikë, por thjesht nuk i pëlqen ta bëjë.Kujtojmë që këtë plan e bëri Luizi disa javë më parë, duke dërguar në nominim së bashku me veten, Kristin dhe Armaldon gjë që solli eleminimin e këtij të fundit.

Latest articles

Related articles