1 prill vetëm astrologu Paolo Fox nuk gënjen!

Dashi-Emocionet e forta kthehen në jetën tuaj dhe nëse jeni ende beqar, trajtojini vetes disa takime të reja.
Në punë vjen koha për të parë nga e ardhmja dhe për të lënë të qetë të shkuarën.
Demi-Ky është një moment i bukur për ndjenjat dhe çiftet e qëndrueshme mund të fillojnë të mendojnë për të hedhur një hap përpara si bashkëjetesa apo martesa. Në punë ka ardhur koha për një kërcim cilësor.
Binjakët-Në dashuri do t’ju duhet të bëni biseda të rëndësishme me partnerin, por kjo do të jetë e vetmja mënyrë për të bërë një hap përpara.
Në punë është më mirë të shtyni disa intervista të rëndësishme, tani nuk është momenti i duhur.

Gaforrja-Ka ardhur koha për të shijuar pak mendjelehtësi, kështu që vazhdoni për pozitivitet.
Në punë mund të ketë keqkuptime apo grindje, por tregohuni të sigurt.
Luani-Kjo e shtunë ju sheh pak të zhytur në mendime, por nëse ka diçka që nuk shkon në dashuri, është më mirë të zgjidhni gjithçka menjëherë. Në punë është më mirë të ruani nervat.
Virgjëresha-Kjo ditë ju sheh të etur për të provuar përvoja të reja në dashuri.
Për sa i përket punës, mund të ketë probleme të vogla që lidhen edhe me sferën ekonomike.
Peshorja-Ka ardhur koha për të lënë dashurinë ndaj mos kini frikë të hidheni pak më shumë.
Për sa i përket sferës profesionale, mund të ketë diskutime me kolegë.
Akrepi-Pak qetësi kthehet në jetën tuaj të dashurisë pas një momenti vështirësie.
Për sa i përket punës, përpiquni të shijoni pak më shumë kohë të lirë.

Shigjetari-Sot mund të inatoseni me partnerin, por bëni kujdes me fjalët.
Për sa i përket punës, vjen pak dembelizmi por ndoshta ju duhet vetëm pak stimulim.

Bricjapi-Në dashuri duhet të merrni vendime të rëndësishme dhe të kuptoni nëse ia vlen të vazhdoni një lidhje apo jo. Në punë vjen një moment fati pas kaq shumë pengesash.

Ujori-Kjo ditë ju sheh të buzëqeshur dhe të etur për të bërë një ndryshim në jetën tuaj të dashurisë.
Në punë ka surpriza dhe kënaqësi të këndshme.

Peshqit-Është një kohë e artë për ta dashur këtë, kështu që lëre veten të shkosh. Në punë ka ardhur koha të bëni një hap të madh në cilësi dhe të jeni të fortë në idetë dhe aftësitë tuaja.

Latest articles

Related articles