“Dea i bën qejfin Luizit por i mban anën Oltës”/ Fotini për Dean(Video)

Ditën e djeshme Dea Mishel ëshët zgjedhur lider i shtëpisë për këtë javë.

Gjatë mbrëmjes, Fotini ka diskutuar me Keisin dhe Lorencin për këtë zgjedhje.

Ajo u shpreh se i’a kishte premtuar votën Deas që prej ditës së dielë.

Keisi gjithashtu tha se i’a dha votën Deas sepse e kishte premtuar këtë gjë, por shtoi se nuk dëshiron më që këto zgjedhje të bëhen në sajë të premtimeve.

Më pas Fotini tha se Dea i bën qejfin Luizit, por mban anën e Oltës.

Latest articles

Related articles