Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dy persona mbeten të vr*rë (EMRAT)

Mësohet se në qytetin e Kavajës, ka patur disa të shtëna me armë zjarri. Dyshohet për një të vrarë dhe një të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të qytetit. Edmond Gosa nga Kavaja dhe Altin Rexha nga Kukësi janë dy viktimat.

Policia ka mbërritur në vendngjarje.

Priten informacione të mëtejshme.

Latest articles

Related articles