EMRI/ Sherri me thika në Elbasan,vd*s në spital i riu 33 vjeçarë

Një plagosje me thikë u raportua pak minuta më parë në Elbasan. Dy të rinj janë konfliktuar me njëri – tjetrin dhe sherri degradoi me përdorimin e thikës.

Personi i plagosur, Sali Hajdari 33-vjeç u dërgua në spital, por nuk ka mundur t’i mbijetoi plagëve të marra.

Gazetarja, Edisona Skënderi bën me dije se viktima ishte goditur në zemër.

Latest articles

Related articles