Zbardhet lista e socialistëve me 52 kandidatë për këshillin Bashkiak të Shkodrës

Lista kryesohet nga Oltion Luli, ndjekur nga Jona Leqejza, Edmond Ndou dhe Uarda Gjokaj.

Kandidat i socialistëve për bashkinë e Shkodrës është Benet Beci i cili do të garojë përballë kryebashkiakut aktual Bardh Spahia.

Latest articles

Related articles