Gruaja në Vlorë tenton t’i japë fund jetës, hidhet nga kati i pestë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një grua ka tentuar t’i jap fund javës.

Bëhet me dije se shtetësja M. Z., 62 vjeçe, është hedhur nga kati i pestë, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 03:00, në rrugën “Qeriba Derri”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës ku banonte, shtetasja M. Z., 62 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Latest articles

Related articles