Kush e urren kaq shumë Top Channel ?

Të shtënat me kallashnikov i morën jetën rojës, Pal Kola, 60 vjeç, i cili ka qenë duke u ngrohur pranë një ngrohëse në kabinën në hyrje të Top Channel.
Zona e Kasharit, përfshi fshatin Mëzes-Yrshek, ka një kriminalitet të ulët në krahasim me zona të tjera të Tiranës. Është një zonë me prezencë të huajsh të konsiderueshëm (turq, amerikanë, Iranian, grek, etj), madje edhe streha e Big Brother Vip.
Lajmet e fundit për shitblerjen e Top Channel në Belize, me një “prestanome” me shumë zyra në Britani dhe vende të tjera, parajsa fiskale, si duket kanë nervozuar njerëzit me Kallashnikov.

Follow the money. Nuk vritet roja me Kallashnikov nga një BMW që digjet në Golem. Breshëria e plumbave në drejtim të godinës sinjalizon jo profesionistë dhe shkak urrejtjen e madhe.

Latest articles

Related articles