E RËNDË në Berat/ Vajza 4 vjeçe përplaset nga motori

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Drenovicë, ku shtetasi V.D duke drejtuar motomjetin ka aksidentuar një shtetase të mitur 4 vjeçe, e cila u transportua për ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesin e mjetit po kryen veprimet e mëtejshme procedurale, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Latest articles

Related articles