“Nuk e llogaris Qetsorin”/Kristi-Luizit:Do merrem vetëm me ty

Kristi e ka quajtur Luizin ‘kopjac’, pasi ky i fundit ka deklaruar se e ka studiuar shumë mirë lojën e një fituesi në Big Brother Canada dhe shumë prej situatave që ai ka krijuar i ka kopjuar nga ai.

Luizi ka “këshilluar “ Kristin që të merret me Qetsorin pasi me atë është në nominim.

Por Kristi është shprehur se Qetsorin nuk e llogarit dhe se do merret vetëm me të.

Latest articles

Related articles