Video| Aulona Musta: “Olta dhe Kiara do përplasen kokë me kokë, ja kush del”

E ftuar në ‘Fun Club’, gazetarja Aulona Musta ka thënë se sipas saj dyshja më pak e preferuar e nominimit, do të jetë Kiara-Olta dhe do të jetë Kiara ajo që do të largohet.

Ajo shprehet se publiku do ta shohë Luizin të luaj pa pasur Kiarën brenda shtëpisë.

Latest articles

Related articles