“Ti nuk ke burrëri”/ Luizi diskuton me Armaldon (Video)

Një debat me tone të larta ka pasur mes Armaldos dhe Luizit. Shkak është bërë “kurthi” që ky i fundit i bëri atij dhe Kristit, si dhe debatet e tyre të mëparshme.

Luizi u shpreh se ka qenë vetë Olta që i ka thënë se Armaldo e këshilloi të dërgonte në nominim Kiarën me të.

Por Maestro e kundërshtoi, duke thënë se atë gjë atij ja tha Arbri dhe se po gënjen.

Latest articles

Related articles