Bie në kontakt me rrymën elektrike, humbet jetën punonjësi i Bashkisë në Shkodër

Një punonjës i Bashkisë së Shkodrës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Mësohet se 54 vjeçari me inicialet SH.D ishte duke punuar për riparimin e ndriçuesve të rrugës kur ndodhi ngjarja.

54 vjeçari ishte punonjës në Sektorin e Ndriçimit në bashkinë e Shkodrës.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 10:05, shtetasi Sh. D., 54 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”, punonjës i Sektorit të Ndriçimit në Bashkinë Shkodër, gjatë kohës që ka qenë duke punuar për riparimin e ndriçuesve të rrugës, në lagjen “10 Korriku”, Shkodër, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Latest articles

Related articles