Debat mes banorëve dhe Kristit: Ke denigruar gjithë nënat!(Video)

Debati mes Kristit dhe banorëve ka agravuar edhe më shumë.

Armaldo i është drejtuar me tone të larta duke i thënë se nuk mund të gjykojë Oltën, sepse ai nuk është as baba as nënë.

Ai u shpreh se duhet t’i vijë turp për mënyrën si u shpreh.

E ndërkohë Qetsori e akuzoi se po denigron nënat dhe gratë shqiptare, vetëm se jeton në Bruksel.

Kristi e ka mohuar këtë gjë dhe tha se foli vetëm për imazhin e Oltës në lojë dhe se banorëve duhet tu vijë turp që e sollën situatën në këtë pikë.

Latest articles

Related articles