Olta nuk ndalon së puthuri Luizin, aktorja tenton të bëjë xheloze Kiarën (Video)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari që prej fillimit të “Big Brother Vip” janë konsideruar si dy kundërshtarë të përbetuar.

Por, gjatë kësaj eksperience, “Vëllai i Madh” është kujdesur që t’i bëjë bashkë në disa lojëra të krijuara brenda shtëpisë.

Këtë herë “Big Brother” ka kërkuar nga banorët që të qëndrojnë dyshe të veshur me një bluzë të përbashkët deri në spektaklin e ardhshëm. Si rezultat Olta dhe Luizi janë bashkë. Nëse banorët do ta fitojnë këtë provë, çmimit të madh do t’i shtohen 20.000 euro.

Olta duket se po e shijoj këtë lojë, ku pasi fjeti në të njejtin krevat me Luizin, së fundmi e ka puthur dhe perkëdhelur “kundërshtarin” e tij.

“S’e pa Kiara, sa inat më erdhi…”, është shprehur aktorja dhe e ka puthur sërish që ta shihte e dashura e këngëtarit.

Latest articles

Related articles