Përfshihet nga zjarri ish-godina e tatimeve në Librazhd

Ish-godina e tatimeve në qytetin e Librazhdit është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Sipas infornacioneve praprake mësohet se zjarri ka rënë gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ndërkohë menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësit dhe po punojnë për neutralizimin dhe shuarjene flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri dhe sa dëme janë shkaktuar.

Latest articles

Related articles