Luizi krahason veten me kryeministrin: Jemi bërë si Edi Rama (VIDEO)

Që prej ditës së parë në shtëpinë e Big Brother Vip, Luizi është kthyer në një nga banorët më të preferuar për shqiptarët.

Me lojën dhe strategjitë e tij, këngëtari ka krijuar një impakti të mirë te një pjesë e madhe të fansave të BBV.

Sakaq nuk kanë qenë të pakta herët ku Luizi ka folur për politikë, ai ka përmendur në bisedat e tij, ish-kryeministrin, Sali Berisha.

Por mbrëmë Luizi krahasoi vetën me kryeministrin, Edi Rama. Duke diskutuar me Kiarën e ka pyetur që të ikin e ta lënë lojën dhe e krahason veten me Edi Ramën.

Luiz Ejlli: A ikim e lajmë krejt?

Kiara Tito: Pse?

Luiz Ejlli: E treguam veten. Jemi bërë si Edi Rama s’na mund kush në zgjedhje.

Kiara Tito: Rri me këmbë në tokë.

@bigbrotheralbaniakosova1

#olta #sabiani #kristi #arbana #bigbrotherkosova #bigbrotheralbania_vip #luizkiara #kiaratito #kiara #bigbrotheralbaniavip #bigbrotheralbania #luiz #luizejlli #oltagixhari #sabian #fypシ #fyp

♬ original sound – BBV Viral

 

Latest articles

Related articles