Luizi batuta për këngën e Armaldos(Video)

Në spektakëlin e djeshëm, Armaldo performoi këngën e tij dedikuar grave për 8 Marsin titulluar “Ta Dije”.

Por mbrëmjen e sotme nuk kanë munguar batutat nga ana e Luizit për performancën e Maestros, të cilat kanë sjellë të qeshura dhe humor mes banorëve.

Latest articles

Related articles