Del emri i shoferit 24 vjeçar dhe pasagjeres së makinës tjetër, dy vajzat ende të paidenfitikuara

Klevis Ruçaj është shoferi 24 vjeçar i mjetit luksoz Audi A8, i cili lëvizte me shpejtësi skëterrë nga Farka në drejtim të rrethrrotullimit të TEG. Po ashtu, është identifikuar dhe pasagjerja e makinës tjetër, shtetësja Alda Kurti, e cila ndodhet në spital.

Ndërkohë, të plagosur janë dhe dy persona të tjerë, ndërsa dy vajzat që ishin pasagjere në Audi nuk janë identifikuar për shkak të plagëve dhe dëmtimeve në trup. Makina me të cilën ato udhëtonin, me shofer Klevis Ruçaj, është shkatërruar plotësisht dhe është shtypur.

Latest articles

Related articles