Sa vjeç bën sot? Brenda festës së ditëlindjes së Bledi Mane (VIDEO)

Gazetari Bledi Mane feston sot ditëlindjen. Është përvjetori i 50 i tij dhe me këtë rast ka organizuar një festë të madhe mes miqsh e personazhesh publik.

Bledi Mane u vendos ndjeshëm në qendër të vëmendjes pas pjesmarrjes në Big Brother VIP ku doli me vullnetin e tij pak javë më parë.

Prandaj edhe festa e tij e ditëlindjes kishte pikërisht temën “Big Brother VIP”.

Nga torta, te kutia e pandorës dhe zarfet duket se BBV është tashmë një pikë kyçe në jetën dhe karrierën e tij.

Latest articles

Related articles